Polish_EliteTeam
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Coś o sobie :)

2 posters

Go down

Coś o sobie :) Empty Coś o sobie :)

Pisanie  Szfagier Wto Sty 29, 2013 9:22 am

Jakoś mało żywotne to forum i póki co widzę, że tylko 2 osoby coś napisały a użytkowników już mamy kilku.

Zatem aby łatwiej było Wam się rozkręcić to może zaczniemy od tego:

Powiedzcie coś o sobie. Poznajmy się trochę lepiej. Skąd jesteście, co porabiacie w życiu, co Was skłoniło do rozpoczęcia przygody z GPRO.



Zacznę od siebie.

Imię: jeszcze nie zdradzę
Wiek: 27
Jestem z podwarszawskiego Nadarzyna.
Zajmuję się serwisem komputerów z nadgryzionym jabłkiem.

Obecnie po wypadku na moto glonuję w domu od pół roku ale w bardzo niedalekiej przyszłości się to skończy z czego na pewno nie będzie zadowolona moja małżonka oraz 8 miesięczny synek..
Do GPRO ściągnął mnie Karol M. Jak to z resztą ma w zwyczaju zaczynając grać w coś nowego Wink

Póki co nie jestem jeszcze z Wami w teamie bo mam gdzie indziej dostęp do sporej wiedzy (którą powoli będę Wam udostępniał). Może jak się kiedyś zwolni miejsce to się do Was pofatyguję Smile

Szfagier

Liczba postów : 6
Join date : 07/01/2013

Powrót do góry Go down

Coś o sobie :) Empty Re: Coś o sobie :)

Pisanie  Artur Czerwinski Nie Lut 17, 2013 12:34 pm

Artur
35 lat
moje miasto rodzinne to Mogilno(kuj-pom)ale obecnie Bydgoszcz,gdzie zarabiam pieniądze jako kucharz-cukiernik i przeznaczam je na konsumpcję oraz gry na Xboxa,kosmetyki,ciuchy itp.
hmm...co mnie skłoniło do przygody w GPRO??? szukałem i nadal szukam symulatorów formuły1 czy motoGP i innych np.symulatorów jazdy tirem,autobusem i symulatorów lotów samolotami Very Happy nikt minie nie namawiał i nie werbował i jak widać po mojej historii chyba się nie odnalazłem do końca w tej grze za dobrze,ale ja sobie to tłumaczę ty,że zbieram doświadczenie Wink do teamu zwerbował mnie Konrad,który już nie jeździ dla Nas,natomiast mój pierwszy w życiu awans (nawet w pracy nie awansowałem jeszcze na szefa kuchni) zawdzięczam Karolowi Very Happy
żona-nie posiadam
dzieci-brak
Artur Czerwinski
Artur Czerwinski

Liczba postów : 3
Join date : 07/01/2013
Age : 46
Skąd : Mogilno

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach